Демонтаж газового котла в Івано-Франківську / Сервісний центр “ІФ Сервіс”

Демонтаж настінного газового котла при ремонті і технічному обслуговуванні

Демонтаж газового котла в Івано-Франківську/ІФ СервісЗгідно із законодавством, технічне обслуговування газового котла проводиться в обов’язковому порядку один раз на рік фахівцями сервісної служби. Це сприяє підтримці продуктивності обладнання, збільшення його експлуатаційного ресурсу. Роботи проводяться після охолодження вузлів котла і відключення його від електропостачання. Крани газу і води перекриваються.

Процес демонтажу починають зі зняття зовнішнього кожуха. Для цього в зазначених місцях розкручують гвинтові кріплення і знімають металеву обшивку. В результаті цієї операції фахівці отримують доступ до внутрішніх вузлів і компонентів.

Далі проводиться демонтаж:

-електричних компонентів (реле тиску, вентилятора);
-кришки камери згоряння;
-основного теплообмінника;
-пальника;
-газового клапана;
-трансформатора розпалювання;
-компонентів гідравлічного вузла;
-вторинного теплообмінника.
Процес і порядок робіт залежать від конструкції газового котла і складності ремонтних робіт.

Обов’язкові операції при технічному обслуговуванні
Якщо агрегат не потребує ремонту, то після зняття камери згоряння майстер перевіряє ущільнення пальника, міняє мастило і міняє елементи ущільнювачів (при необхідності). Якщо теплообмінник має спеціальне покриття, то чистка виконується пластиковою щіткою. При виявленні витоку води проводиться регулювання тиску попередньої закачки. У конденсаційних котлах очищенню також підлягає ванна для збору конденсату.

Технічне обслуговування камери згоряння полягає в заміні мастил верхнього і нижнього ущільнень. Посадочне місце камери, також підлягає ретельній змащуванні. Після цього здійснюється складання вузла. При необхідності замінюють датчик полум’я і електрод запалювання.

Якщо продуктивність системи ГВП знижена, то необхідно видалити накип з теплообмінника і зворотного клапана. Газові і водяні вузли і труби, а також повітроводи перевіряються на герметичність.

Після закінчення чищення і перевірки проводиться установка кожуха, відновлення налаштувань і пробний запуск котла.

Компанія «ІФ Сервіс» в Івано-Франківську проводить ремонт і встановлення котлів, а також надає гарантії на виконанні роботи. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.

Ремонт котлів Івано-Франківськ