Монтаж котла опалення водопостачання в Івано-Франківську

Монтаж котла опалення

Монтаж котла опалення водопостачання

Як правило, при будівництві приватного заміського будинку / котеджу, монтаж котла опалення водопостачання проводиться на етапі обладнання котельні. Бувають випадки, коли господар будинку вирішує модернізувати вже наявну систему опалення і необхідно встановити новий котел замість старого. Нерідко трапляється так, що новий котел працює на іншому виді палива, ніж його попередник. При такому переході необхідно врахувати всі нюанси і внести коректування в роботу всієї системи опалення, щоб вона працювала максимально ефективно.

Фахівці компанії «ІФ Сервіс» мають величезний досвід по установці систем опалення. Ми пропонуємо послуги з монтажу котлів опалення з нуля, або модернізації вже існуючих систем.

Ви можете отримати безкоштовну консультацію з усіх технічних питань, що стосуються монтажу котла опалення, зателефонувавши нам по телефону 0681899496; 0502462416

Наша фірма також займається такими видами робіт:

Збірка котла опалення
Для зручності транспортування деякі котли середньої та великої потужності поставляються в розібраному вигляді. Складання секцій котла опалення здійснюється безпосередньо в майбутній котельні.

Установка котла опалення
Установка котла на подіум або спеціально підготовлену поверхню для підлогових котлів опалення. Установка на стіну для котлів опалення настінного типу. Вирівнювання котла за рівнем (дуже важливо зробити це правильно, оскільки неправильна установка може стати причиною передчасного виходу з ладу опалювального обладнання).

Обв’язка котла опалення
Комплекс робіт по підключенню котла до розподільної мережі опалення та інтеграція його в систему гарячого водопостачання. Результатом робіт є отримання єдиної системи опалення.
Фірма “ІФ Сервіс” професійно займається монтажем котла опалення водопостачання в Івано-Франківську і надає гарантії на виконані роботи. т 0681899496; 0502462416

Майстер по опаленню Івано – Франківськ