Монтаж опалення в Івано-Франківську

Однією з найважливіших систем приватного будинку або котеджу є опалення. Якщо мешканцям багатоквартирного будинку пропонується готове рішення, найчастіше, яке залишилося від колишніх часів, то проектування і монтаж опалення заміського будинку – цілком і повністю турбота його власника. Рішення ж проблем з опаленням власного будинку – особиста справа його господаря-власника. Тому на ньому і те, кого він запросив виконувати установку опалення в приватному будинку. При цьому і вибір перед власником житла набагато більш різноманітний, він сам має право цей вибір зробити, ніхто йому його НЕ нав’яже. Це один з плюсів володіння приватним будинком і проживання в ньому.

Монтаж опалення в приватному будинку.Монтаж опалення в приватному будинку
Наша організація протягом довгого часу здійснює монтаж опалення будівель, і зокрема, заміських будинків, котеджів, дач. Ми виконуємо створення системи опалення «під ключ» – проектуємо систему опалення, виробляємо монтаж заміського опалення, поставляємо необхідні для виконання робіт матеріали й устаткування. Втім, якщо проект опалення вже існує, ми виконаємо роботи і по ньому, заодно провівши його аналіз. Після закінчення монтажу, ми виконаємо всі пусконалагоджувальні роботи, Вам лише залишиться насолоджуватися результатом. На всі роботи з монтажу системи опалення будинку наша організація надає гарантію. Крім того, ми здійснюємо сервісне обслуговування котельного обладнання, радіаторів, «теплих підлог». Ми завжди готові надати нашим замовникам безкоштовні консультації по монтажу опалення котеджу і експлуатації системи опалення. А наші ціни приємно дивують усіх, хто з ними знайомиться!

Компанія «ІФ Сервіс» може призвести монтаж опалення як в дерев’яному будинку невеликого розміру, так і в великому котеджі з будь-яким типовим й індивідуальним рішенням. Найбільш часто застосовується водяне опалення в багатоквартирних будинках. Воно найбільш ефективне, недороге, звичне для багатьох. Теплоносієм є  вода. Котли для такої системи зазвичай в якості палива використовують природний газ, але, якщо в якомусь із районів він недоступний, то існують варіанти роботи на дизельному паливі, на деревному матеріалі або так званих пеллетах. Теплоносій протікає по трубах природним або примусовим шляхом. Перший варіант дешевше, але на великих довжинах трубопроводів він неефективний, а іноді непридатний. Зазвичай монтаж опалення в приватному будинку з природною циркуляцією застосовують при площах менше 100 м2. При примусовій системі циркуляції встановлюються один або кілька циркуляційних насосів.

Різновидом водяного опалення є використання водяних «теплих підлог». Вони являють собою систему труб з теплоносієм, покладених під покриття підлоги. Зазвичай їх укладають на додаток до монтажу радіаторної системи, іноді з їх допомогою здійснюється монтаж опалення дачного будинку, використовуваного в основному влітку. Теплоносій нагрівається тим же чином, що і при радіаторному опаленні, але температурні параметри задаються інші.

Ще існують електричні котли, вони так само підходять для того щоб зробити установку опалення в будинку, однак їх використання є більш дорогим, ніж наведені вище приклади. Електрокотли доцільно використовувати як резервний варіант на випадок виходу з ладу основного (газового, дизельного або твердопаливного).

Фахівці компанії «ІФ Сервіс» виконають монтаж опалення в двоповерховому будинку, на дачі, котеджі і будь-якому іншому об’єкті нерухомості. Для цього у нас є кваліфікований персонал, спеціалізований інструмент, постачальники матеріалів, величезна база знань, ну і звичайно доступні ціни! Зветайтесь за телефонами: 0681899496; 0502462416

Встановити опалення Івано – Франківськ