Монтаж теплої підлоги в Івано-Франківську

Монтаж теплої підлогиПриступивши до розмови про монтаж водяної теплої підлоги, перше що приходить в голову знайома до болю приказка «Тримай ноги в теплі, а голову в холоді». Багатьом в дитинстві батьки чи бабусі й дідусі регулярно повторювали дане мудрий вислів, супроводжуючи це настійним проханням надіти шкарпетки або тапочки.

Велика кількість проведених досліджень показали, що дійсно система опалення водяною теплою підлогою, в якій тепле повітря піднімаючись поступово остигає, є найбільш комфортною для сприйняття людиною. І саме тому вона набула такого широкого поширення в нашому кліматі.

Монтаж / укладання водяної теплої підлоги 

Ціна на монтаж водяної теплої підлоги за м2 складається з наступних показників:

-Безпосередньо сама площа укладання теплої підлоги;

– Крок укладання теплої підлоги (залежить від приміщення і вимог до кліматичних умов, які ми хочемо отримати);

– Матеріали, з яких буде виготовлена система (труби, колектора, насоси та ін.)

Загальна вартість монтажу водяної підлоги з урахуванням вартості матеріалів може сильно варіюватися, залежно від Ваших переваг і потреб Вашого будинку.

Наприклад, якщо Ваш будинок добре утеплений, коефіцієнт тепловтрат мінімальний і у Вас немає претензій на обладнання преміум сегменту, то загальна сума витрат може бути в рази менше, ніж у випадку з будинком, з великими тепловтратами (наприклад, велика кількість панорамних вікон) і обладнанням від провідних преміальних виробників. Зрозуміло, мова йде про будинки з однаковою площею.

Розглянемо на прикладі, як можуть відрізнятися ціни в будинках з однаковою площею:

Припустимо, що нам потрібно здійснити монтаж теплої підлоги на площі 100 кв.м.
Само собою зрозуміло, що система опалення «Тепла підлога» повинна бути закладена в потужності встановленого у Вас котельного обладнання, і всі нюанси інтеграції її в систему опалення дотримані.

1) Економічний варіант монтажу водяної теплої підлоги

В даному варіанті ми спробуємо зробити максимально доступну систему водяного теплої підлоги, використовуючи самі, ну або майже найдоступніші матеріали.

Врахуйте, що термін роботи такої системи значно нижче ніж системи з більш дорогими і якісними комплектуючими. Закінчення ресурсу тієї чи іншої деталі, спричинить за собою збій роботи системи і необхідність втручання в неї фахівця.

Така система потребує більш частого регламентного обслуговування, з метою попередження можливих несправностей. (Заощадивши спочатку, згодом Вам частіше доведеться витрачати гроші на обслуговування)

Такий тепла підлога буде працювати. Навряд, чи Ви зможете якісно налагодити її роботу, не вдаючись до допомоги фахівців (а це додаткові витрати). Цей варіант більше підходить для 1-2 контурів теплої підлоги: кухня – санвузол – передпокій.

Якщо Ви забезпеченні малим бюджетом і великим бажанням мати систему водяного теплої підлоги – це Ваш варіант.

2) Стандартний варіант монтажу водяної теплої підлоги з використанням якісних комплектуючих

Цей варіант теплої підлоги більш технологічний. У ньому використані матеріали, виробники, яких дбають про якість, і гарантують, що їх продукція прослужить Вам протягом тривалого часу. Вартість комплектуючих такої системи значно дорожче, але вона компенсується комфортом експлуатації та обслуговування, а також більш довгим ресурсом їх роботи.

В даному варіанті ми використовуємо тільки перевірені матеріали та обладнання від провідних виробників, що добре зарекомендували себе.

Природно, що дорогі елементи можна замінити на інші, більш дешеві, наприклад, з економічного варіанта, але це вже зовсім інша історія …

Ціни на монтаж водяної теплої підлоги за квадратний метр можуть сильно різнитися, і щоб зробити правильний вибір краще звернутися до досвідчених майстрів, які допоможуть Вам не витратити сили і засоби даремно, не отримавши очікуваного результату.

Фахівці компанії «ІФ Сервіс»  в Івано – Франківську готові безкоштовно виїхати на об’єкт, допомогти підібрати оптимальну систему і комплектуючі відповідні саме у Вашому конкретному випадку!

Так само, ми з радістю готові проконсультувати Вас по телефону : 0681899496; 0502462416

Встановити опалення Івано – Франківськ