Поломки котельного обладнання / ІФ Сервіс

Найбільш часті причини поломки котельного обладнання

Системи опалення – це чи не головний компонент для створення комфортної атмосфери всередині будинку. У разі виходу опалювальної техніки з ладу, особливо в холодний період, доводиться вживати термінових заходів, терпіти незручності, витрачати кошти на ремонт і піддавати своє здоров’я ризику, якщо температура в будинку знизилася.

Щоб уникнути типових поломок котлів, необхідно знати їх причини

-Перебої в електропостачанні можуть спровокувати вихід з ладу будь-якого сучасного обладнання, в тому числі котла. Щоб уникнути цієї неприємності, можна придбати стабілізатор напруги.
-Ще одна часта причина виникнення несправностей – жорстка вода. Вона залишає накип на важливих деталях обладнання, з часом знижуючи його ефективність, а потім виводячи з ладу теплообмінник. Щоб виключити такі поломки, встановлюються спеціальні фільтри для води.
-Попадання води всередину також може викликати його вихід з ладу. Тому необхідно проводити вологе прибирання в котельні з обережністю, а також не встановлювати обладнання в погано гідроізольованому підвалі.

Поломка може бути пов’язана не тільки з зовнішніми чинниками, а й статися через брак або зношення будь-яких деталей котла. Найчастіше несправності власник обладнання не може усунути самостійно, тому в разі їх виникнення варто звернутися до фахівців компанїї “ІФ Сервіс”.

Компанія «ІФ Сервіс» в Івано-Франківську проводить ремонт і встановлення котлів, а також надає гарантії на виконанні роботи. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.

Ремонт котлів Івано-Франківськ