Проектування і монтаж систем опалення

Компанії «ІФ Сервіс» протягом довгих років знаходить оптимальні рішення в області проектування систем опалення будівель, подальшого їх монтажу та обслуговування, які задовольнять навіть самого вимогливого клієнта.

Першим етапом в складанні проекту опалення є виїзд нашого фахівця на об’єкт (якщо він вже побудований), або зустріч з замовником для виявлення всіх його потреб і побажань.

Наш фахівець разом з Вами визначить:

-яке обладнання буде використовуватися
-схема його розташування
-який тип системи найбільш оптимальний
-та інші деталі …

На підставі цієї інформації складається технічне завдання, яке замовник повинен вивчити, і затвердити, якщо його все влаштовує, або відправити на доопрацювання (як правило це трапляється, коли замовник раптом вирішує додати будь-які елементи системи, про які він раніше не думав).

Після затвердження технічного завдання, ми приступаємо безпосередньо до проектування системи опалення.

Наступним етапом є узгодження готового проекту опалення з замовником, після чого наші фахівці готові приступити до монтажу опалення заміського будинку, дачі, офісу або будь-якого іншого об’єкта, керуючись всіма встановленими нормами і правилами.

Компанії «ІФ Сервіс» професійно займається проектуванням і монтажем систем опалення в Івано-Франківську. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.