Проектування котельні / поради від сервісного центру “ІФ Сервіс”

Проектування котельні: на що слід звертати увагу

 проектування-котельніПроектування котельні та опалювальної системи будинку в цілому – важливе інженерне завдання. Вирішувати його необхідно своєчасно, коли котедж ще не зведений, а прибудинкова територія не упорядкована.

Котельню необхідно планувати, дотримуючись таких правил:

-Розраховувати найбільш вигідне місце розташування і площу цього приміщення потрібно на етапі опрацювання плану будинку.
-Необхідно враховувати, що котельня повинна мати окремий вхід з вулиці.
-Обсяг приміщення повинен становити не менше 15 кубометрів при висоті стель не менше 2,5 метрів. Відповідно, площа кімнати повинна бути більше 7,5 квадратних метрів. Площа скління – не менше 45 квадратних сантиметрів.
-Рівень підлоги в котельні не може бути нижче, ніж у всьому житлі. Це знижує силу  можливого вибуху.
-У приміщенні потрібно організувати якісну вентиляцію за допомогою витяжки. Усередині кімнати не повинно бути душно.
-Як правило, котельня розміщується всередині будинку або в якості прибудови до нього. Таке рішення є більш економічним і енергоефективним, ніж облаштування окремого будинку. При проектуванні важливо пам’ятати, що від розташування котельні залежить зручність розводки комунікацій і комфорт домочадців.

Крім газового котла, всередині даного технічного приміщення можуть бути розміщені бойлери, обладнання системи безпеки, розширювальні баки, елементи водопровідної системи та інші пристрої, що забезпечують будинок теплом.

Компанія «ІФ Сервіс» в Івано-Франківську проводить ремонт і встановлення котлів, а також надає гарантії на виконанні роботи. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.

Ремонт котлів Івано-Франківськ