Профілактичне обслуговування котельного обладнання / компанія “ІФ Сервіс”

Як часто потрібно проводити профілактичне обслуговування котельного обладнання?

профілактичне-обслуговування-котла іф сервісГазова опалювальна система – це об’єкт, який потребує підвищеної уваги з боку користувача. Справний котел і інші елементи – це запорука вашого комфорту і безпеки в холодну пору року, тому про виявлення й усунення неполадок потрібно подбати заздалегідь.

Технічне обслуговування необхідно проводити два рази на рік. Залежно від умов експлуатації, тривалості використання і якості техніки термін профілактичного огляду можна коригувати.

На частоту сервісних робіт впливає, наприклад, жорсткість води. Накип, що утворюється на теплообміннику, необхідно регулярно видаляти, щоб ефективність обладнання не знижувалася, і поломка не відбулася раптово. Під час профілактичного обслуговування фахівець компанії «ІФ Сервіс» проводить, як правило, загальну перевірку (оцінює цілісність, надійність, прохідність всіх елементів), а також виконує чистку, видаляючи відкладення, забруднення і пил усередині котла за допомогою спеціальних щіток, застосовуючи компресор, пилосос та інше професійне обладнання

Операції рекомендується проводити перед опалювальним сезоном, особливо, якщо котел використовується нерегулярно, наприклад, в дачному будинку.

Самостійне обслуговування газового обладнання не допускається, однак користувач повинен бути гранично уважним. Якщо ви чуєте сторонні шуми, сумніваєтеся в герметичності системи, бачите, що будь-які крани і з’єднання ненадійні, а також, якщо ваш котел видає повідомлення про помилку, необхідно звернутися до майстра в компанію «ІФ Сервіс».

Компанія «ІФ Сервіс» в Івано-Франківську проводить ремонт і встановлення котлів, а також надає гарантії на виконанні роботи. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.

Ремонт котлів Івано-Франківськ