Промивка газових котлів в Івано-Франківську / ІФ Сервіс

Як і для чого роблять промивку газових котлів?

Промивка-газових-котлів-в-Івано-Франківську-Незважаючи на те, що перед нагріванням вода проходить обов’язкову водопідготовку, в процесі експлуатації на стінках теплообмінників і котла утворюються відкладення солей і іржі, що призводять до зниження ККД і збільшення витрати палива. Для очищення внутрішніх поверхонь роблять промивання. Її необхідно виконувати регулярно після закінчення опалювального сезону, а також перед запуском нового обладнання. Обслуговування проводиться спеціально навченим персоналом, з дотриманням правил безпеки.

При першому пуску відкривається запірна арматура на виході, котел заповнюється водою і проводиться промивання. Час цієї операції залежить від ступеня забрудненості внутрішніх поверхонь труб, арматури, камер.

В процесі експлуатації промивку виробляють в разі зростання гідравлічного опору. Ознаками забруднення також є підвищення температури продуктів згоряння і збільшення аеродинамічного опору. Для очищення поверхонь нагріву від золових відкладень використовується газоімпульсне очищення.

Способи промивання котлів в Івано-Франківську
Для відновлення робочих характеристик обладнання використовуються наступні методи промивки:

-гідродинамічний;
-гідромеханічний;
-хімічний.
При гідродинамічному способі в котел подається вода під тиском, в результаті чого відбувається руйнування відкладень. Цей спосіб ефективний при незначній забрудненості внутрішньої поверхні.

Гідромеханічне очищення має на увазі видалення накипу за допомогою інструменту і наступного промивання водою. Спосіб застосовується в основному для видалення пухких відкладень.

Хімічне очищення – ефективний і швидкий метод для боротьби з усіма видами нальоту з використанням хімічних реагентів. Він проводиться в кілька етапів. Спочатку твердий наліт обробляється лугами і кислотами. Після цього очищений метал потребує нейтралізації залишків оксиду заліза і пасивації. Хімічна чистка також може проводитися циркуляцією миючого розчину. При використанні цього методу важливо правильно вибрати хімічний склад і його концентрацію.

Компанія «ІФ Сервіс» в Івано-Франківську проводить ремонт і встановлення котлів, а також надає гарантії на виконанні роботи. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.

Ремонт котлів Івано-Франківськ