Ремонт газових котлів BAXI / Сервісний центр “ІФ Сервіс”

Ремонт газових котлів BAXI в Івано-Франківську компанією ” ІФ Сервіс”
Наша компанії ” ІФ Сервіс” виконає ремонт газових котлів Baxi. Сертифіковані майстри компанії ” ІФ Сервіс”проведуть якісний ремонт будь-якої складності (від зовнішньої чистки до заміни секції котлового тіла) за доступні ціни, з наданням гарантії.

Чим підкорили ринок котли BAXI
Клієнти обирають монтаж газових котлів саме цієї марки, оскільки вони є одними з найсучасніших на ринку опалювального обладнання. Таку популярність забезпечує:
-безперервна електронна модуляція полум’я;
-гарантія безперебійного функціонування навіть за умови зниження тиску газу;
-вбудований бітермічний тепремонт котлів ІФ Сервіслообмінник;
-автоматичний байпас;
-наявність енергозберігаючого циркуляційного насоса з автоматичним відводом повітря;
-можливість підключення програмованого таймера і термостата;
-підвищений рівень адаптивності виробу до умов, що відрізняється від нормованих;
вбудована погодозалежна автоматика і т.д.
При такому великому функціоналі фахівці відзначають, що усунення несправностей даного обладнання трапляється набагато рідше, ніж багатьох інших марок.

Дозволяйте ремонті монтаж котлів BAXI виключно кваліфікованим майстрам компанії ” ІФ Сервіс”
Вибираючи команду для усунення несправностей або обслуговування котлів марки BAXI, необхідно звернути увагу на досвід роботи компанії в сфері ремонту опалювального устаткування, оперативність послуг і вигідні пропозиції. При цьому майстри повинні мати в арсеналі необхідні робочі інструменти, технічні пристосування і запасні деталі для заміни. Не варто економити на якості послуг, адже тепло в будинку – рівень комфорту його мешканців.

Компанія «ІФ Сервіс» в Івано-Франківську проводить ремонт і встановлення котлів, а також надає гарантії на виконанні роботи. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.

Ремонт котлів Івано-Франківськ