Ремонт газових котлів в Бурштині і по Івано-Франківській області

Ремонт газових котлів в Бурштині і по Івано-Франківській області  компанією ” ІФ Сервіс”
Ремонт газових котлів в Бурштині і по Івано-Франківській областіНавіть самий професійний ремонт будь-якого обладнання не вдарить по гаманцю так, як покупка нового. Своєчасна діагностика і подальший терміновий ремонт газових котлів, в разі необхідності, позбавить вас від подальших проблем з системою опалення і великих витрат.

Профілактичні заходи обережності
Після монтажу системи і всіх пусконалагоджуваних робіт, проводиться регулярне сервісне обслуговування котлів фахівцями з компанії ” ІФ Сервіс”. Комплекс заходів включають в себе роботи з попередження та усунення неполадок, полягає в наступному:
-Чистка пальників (контроль за елементами, які відповідають за інтенсивність і частоту полум’я).
-Чистка камери згоряння.
-Контроль за цілісністю всієї конструкції і настройка бойлера для гарячого водопостачання.
-Чистка внутрішніх каналів (газовідвідних і газопідвідних).
-Контроль за станом димоходу.
-Перевірка електронної системи котла.
-Перевірка всіх можливих налаштувань (відповідно до рекомендацій виробника).
-Контроль за кількістю виділяючого чадного газу.
-Перевірка автоматів відключення (моделювання аварійної ситуації).
-Перевірка автоматів безпеки (клапан відсікання).
-Перевірка ліній газопроводу (внутрішній і зовнішній контроль).
Сертифіковані інженери нашої компанії проводять якісні ремонти будь-якої складності в найкоротші терміни в Бурштині і по Івано-Франківській області.
З метою виявлення дефекту сервісний інженер проводить діагностику газового котла, після чого повідомляє причину несправності і план робіт по її усуненню.

Гарантії
Компанія «ІФ Сервіс» відповідає за якість послуг, що надаються, і дає гарантію 6 місяців на комплекс виконаних робіт.
Звертаючись до нас, ви купуєте кваліфікованих помічників в ремонті і обслуговуванні котельного обладнання, знаходите спокій і впевненість за безпечну експлуатацію інженерних систем вашого заміського будинку.

Можливості та особливості
Газові котли, як правило, можуть виконувати відразу кілька функцій. Це не тільки обігрів приміщення, а й гаряче водопостачання в будинку.

Переваги газових котлів:
-Екологічні та економічні.
-Довговічні в експлуатації.
-Здійснити необхідний ремонт газових котлів на дому – завжди можна викликавши фахівців.
-Експлуатація та монтаж котлів

Установка котла достатньо складна і трудомістка. Слід знати, що площа, для якої передбачається монтаж системи з газовим котлом, розраховується як 1 кВ на 10 м2 В іншому випадку, температура може бути не комфортна для проживання. У котлах, контроль за витоком газу здійснюється автоматично. У разі загасання полум’я, датчики відреагують і передадуть сигнал для електророзпалювання.
Технічно тонка частина -ремонт плат газових котлів, яка займає досить великий період часу. Цей вид послуги здійснюється фахівцем в майстерні. Плату «прозвонюють» спеціальним інструментом, і якщо необхідно, замінюють на нову.

Ознаки поломки котла
-самовідключення
-слабкий обігрів
-шуми
-неприємний запах

Пам’ятайте! Виконуючи ремонт газових котлів самостійно, ви ризикуєте не тільки власним майном, а й життям. Повна перевірка проводиться раз на рік. Складний прилад, що працює з газом і електрикою одночасно, вимагає підвищеної уваги власників. Так, як ремонт котлів, може включати в себе не тільки наладку, а й повну заміну окремих частин системи, звертайтеся за допомогою тільки до досвідчених техніків-майстрів за телефонами: 0681899496; 0502462416

Ремонт газових котлів Івано-Франківськ