Ремонт котлів De Dietrich в Івано-Франківську / Сервісний центр “ІФ Сервіс”


Ремонт Котлів  компанією ” ІФ Сервіс” в Івано-Франківську

De Dietrich  ІФ СервісКомпанія «ІФ Сервіс» здійснює обслуговування та ремонт котлів De Dietrich в Івано-Франківську, Галичі, Тлумачі, Бурштині та по інших містах і селах Івано-Франківської області. Наші фахівці використовують тільки оригінальні аксесуари та запасні частини, що дозволяє забезпечити високу якість робіт. Індивідуальний підхід до кожного замовлення, оперативний виїзд бригади і спеціальні знижки та акції, що проводяться компанією ” ІФ Сервіс” роблять співпрацю з нами взаємовигідною і приємною.

Французький бренд De Dietrich займає одне з провідних місць в світі в області виробництва і реалізації котлів. Інноваційні технології, використовувані фірмою, значно знижують викиди шкідливих речовин в атмосферу і дозволяють істотно мінімізувати витрату палива. Однак використання сучасної автоматики і електроніки робить котел складним високотехнологічним обладнанням, обслуговування, якого вимагає серйозних знань і навичок. Саме тому при необхідності ремонту котлів De Dietrich ми настійно рекомендуємо звертатися до фахівців компанії ” ІФ Сервіс”.

Основні поломки і особливості ремонту котлів De Dietrich
Як і будь-яка техніка, котельне обладнання, незалежно від якості виробу, рано чи пізно виходить з ладу. Серед найбільш поширених причин поломки котлів можна виділити:

-перепади напруги в мережі, що призводять до пошкодження електрики і електроніки агрегату;
-використання жорсткої води, внаслідок чого утворюється накип на трубах;
-корозія, викликана повітрям для горіння з високим вмістом хлору і фтору;
-грубі порушення в експлуатації котлів De Dietrich, що призводять до серйозних поломок.

Фахівці компанії ” ІФ Сервіс” здатні провести ремонт будь-якої складності. Сучасні діагностичні прилади дозволяють в точності виявити причину несправності, а спеціальні інструменти – максимально ефективно усунути її.

Таким чином, ремонт котлів De Dietrich проводиться в кілька етапів:

-виявлення поломки;
-проведення ремонтних робіт;
-налагодження та регулювання системи;
-пробний запуск;
-здача роботи замовнику.

Детальніше про особливості співпраці та ремонту котлів De Dietrich можна дізнатися у фахівців компанії ” ІФ Сервіс”.

Компанія «ІФ Сервіс» в Івано-Франківську проводить ремонт і встановлення котлів, а також надає гарантії на виконанні роботи. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.

Ремонт котлів Івано-Франківськ