Ремонт котлів Baxi в Івано-Франківську / Сервісний центр ІФ Сервіс

Ремонт котлів Baxi в Івано-Франківську компанією “ІФ Сервіс”
baxi-logo-solus ІФ СервісКотли марки Baxi виробляються в Італії і відрізняються гарною якістю, надійністю та ефективністю. Проте, навіть вони не застраховані від поломок.

Що робити, якщо котел раптово вийшов з ладу? Перш за все, не намагайтеся вирішити питання самостійно – ви ризикуєте завдати обладнанню непоправної шкоди. Викличте професіоналів з компанії «ІФ Сервіс». Вони діагностують проблему, виявлять і усунуть її причину.

Серед причин, найбільш часто провокуючих аварії в роботі котельного устаткування, виділяють наступні:

-недотримання правил монтажу та експлуатації;
-жорстка вода, що приводить до відкладення накипу;
-значні перепади напруги;
-незадовільна якість палива;
-корозія корпусу і попадання вологи всередину електронних систем.
Не забувайте про необхідність регулярних (не рідше 1-2 рази на рік) профілактичних робіт і дотримуйтесь інструкцій виробника. Це підвищить шанси на безперебійну роботу агрегату.

Як здійснюється ремонт котлів Baxi?

Провівши повне тестування з використанням сучасного діагностичного обладнання, робочі нашої компанії ” ІФ Сервіс” приступають до ремонту котла Baxi, що включає:

-повне усунення несправності;
-налагодження і налаштування системи;
-пробний запуск і здачу роботи замовнику.

Завдяки регулярним акціям і чинним знижкам ремонт котла Baxi компанією “ІФ Сервіс” виявиться істотно дешевше, ніж у більшості конкурентів в Івано-Франківську і по Франківській області.

Компанія «ІФ Сервіс» в Івано-Франківську проводить ремонт і встановлення котлів, а також надає гарантії на виконанні роботи. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.

Ремонт котлів Івано-Франківськ