Ремонт котлів Buderus в Івано-Франківську / компанія ІФ Сервіс

BuderusФахівці компанії ” ІФ Сервіс” протягом багатьох років здійснюють якісний ремонт котлів Buderus в Івано-Франківську,  Галичі, Тлумачі, Бурштині та по інших містах Івано-Франківської області. Наша робота не викликає нарікань у клієнтів, а опалювальна техніка після огляду і обслуговування справно функціонує довгі роки.

Фірма Buderus (Німеччина) є одним з лідерів виробництва опалювальної і водонагрівальної техніки. Німецькі котли як побутового, так і промислового значення користуються підвищеним попитом у всьому світі, в тому числі і в Україні. Покупці віддають належне ефективності, надійності і довговічності котельного обладнання з Німеччини.

Завдяки відмінним технічним характеристикам котли Buderus повсюдно використовуються для опалення та підігріву води:

-в приватних будинках і квартирах;
-в цехах промислових підприємств;
-в офісних приміщеннях і торгових центрах;
-в громадських і адміністративних будівлях.

Як і будь-яка техніка, з часом навіть надійні німецькі котли зношуються і ламаються, тоді постає питання про проведення якісного ремонту.

Котли Buderus: найпоширеніші поломки
Надійні, економічні та ефективні котли Buderus розраховані на багато років безпроблемної експлуатації. Проте, іноді власники пристроїв звертаються в сервіс вже в перші роки роботи обладнання. Чому так відбувається?

Всі причини поломок умовно діляться на дві групи.

Перша група проблем викликана людським фактором:

-Жорсткість води, що призводить до утворення великої кількості накипу.
-Засмічення, запиленість пальників і форсунок, особливо, якщо котел встановлений в запиленому приміщенні з високою вологістю повітря.
-Значні перепади напруги в електромережі, що виводять з ладу електронні плати пристроїв.

До другої групи причин відносяться зовнішні фактори поломок:

-Недотримання власниками правил монтажу.
-Порушення інструкцій по експлуатації.
-Механічні пошкодження в процесі транспортування і установки.

Не слід забувати, що для багаторічної безвідмовної служби котла потрібно регулярно проводити профілактичні роботи. Якщо виникли перебої у функціонуванні пристрою, довірте ремонт співробітникам компанії ” ІФ Сервіс”!

Ремонт котлів Buderus

П’ять причин замовити ремонт котлів Buderus у нас
Фахівці компанії ” ІФ Сервіс” протягом багатьох років здійснюють якісний ремонт котлів Buderus. Наша робота не викликає нарікань у клієнтів, а опалювальна техніка після огляду і обслуговування справно функціонує довгі роки.

У цьому принципові відмінності компанії ” ІФ Сервіс” від конкурентів і чому нам можна довірити обслуговування будь-яких котлів?

Промивка котлів Buderus

По-перше, всі співробітники нашої компанії мають глибокі теоретичні знання в області пристроїв та функціонування котлів і великі практичні навички в їх ремонті. Це дозволяє без зволікань і затримок проводити ремонтні роботи будь-якої складності.
По-друге, для ремонту котлів Buderus і інших моделей ми використовуємо найсучасніше діагностичне обладнання, спеціальне програмне забезпечення і інструменти. Хороша оснащеність значно підвищує якість обслуговування.
По-третє, фахівці компанії ” ІФ Сервіс” не тільки усувають поломку, але і запобігають їй в подальшому, проводячи чистку і наладку всіх систем котла.
По-четверте, для ремонту котлів Buderus ми використовуємо оригінальні запчастини, адже установка неоригінальних деталей може обернутися для агрегату повним виходом з ладу без можливості ремонту.

Нарешті, по-п’яте, ми пропонуємо найкращі умови співпраці:
-індивідуальний підхід до кожного замовлення;
-оперативність виїзду бригади;
-спеціальні знижки, акції та спеціальні пропозиції, діючі на ремонт котлів Buderus.

Детальну інформацію по ремонту котлів Buderus можна отримати у спеціалістів компанії ” ІФ Сервіс” в Івано-Франківську за телефонами: 0681899496; 0502462416

Ремонт котлів Івано-Франківськ