Ремонт котлів Ferroli в Івано-Франківську / ІФ Сервіс

Ремонт котлів Ferroli компанією ” ІФ Сервіс”  в Івано-Франківську

ремонт котлів ferroli ІФ сервісКомпанія «ІФ Сервіс» надає послуги з ремонту та обслуговування котельного обладнання італійської фірми в Ferroli в Івано-Франківську, Галичі, Тлумачі, Бурштині та в інших містах і селах Івано-Франківської області. Ми гарантуємо усунення всіх поломок і надійну роботу обладнання. Індивідуальний підхід і оперативність виїзду бригади на місце аварії – відмінна риса сервісу компанії. Ми робимо все можливе, щоб тепло і гаряча вода були у вашому будинку або офісі завжди!

Котли італійської фірми Ferroli завоювали повагу вітчизняних споживачів завдяки своїй економічності, надійності і ефективності. Широкий асортимент дозволяє вибрати модель, що відповідає всім вимогам покупця. У каталозі компанії представлені:

Газові побутові котли (одно- і двоконтурні) моделей:
Divatop – з двома теплообмінниками (сталевим для ГВС і мідним для опалення).
Domitech – з біметалічним теплообмінником, працюють на різному виді палива.
Domiproject – з мідним теплообмінником, виготовленим методом «труба в трубі».
Твердопаливні котли марок і GF FG.
Електричні і газові водонагрівачі лінійки Prometeo.
Конденсаційні газові агрегати лінійки Econcept з алюмінієвим теплообмінником, який виконує функції конденсатора. Двоконтурні моделі додатково оснащені системою автоматики і сталевим теплообмінником.

Котли Ferroli: причини поломок

Незважаючи на високу якість продукції італійського виробника, збій при експлуатації пристрою все ж може статися. Найбільш поширеними причинами поломок є:

-механічні пошкодження в процесі транспортування
-грубі порушення інструкцій по монтажу та експлуатації
-значні перепади напруги в мережі (може відбутися відмова електронної плати).
-відсутність своєчасного технічного обслуговування (вихід з ладу пальника і форсунка).
-занадто жорстка вода (накип, що утворився пошкоджує теплообмінник).

Чому ще ламаються котли Ferroli?

-Через значні перепади напруги в мережі (може відбутися відмова електронної плати).
-Через відсутність своєчасного технічного обслуговування (вихід з ладу пальника і форсунки).
-Через занадто жорстку воду (накип, що утворився пошкоджує теплообмінник).
Що б не стало причиною поломки, не намагайтеся усунути її самостійно – така удавана економія може призвести до значних фінансових витрат надалі. Крім того, не забувайте про регулярне (не рідше разу на рік) профілактичне обслуговування.

Чому ремонт котлів Ferroli варто довірити нам?

Фахівці компанії ” ІФ Сервіс”  знають пристрій і принцип роботи котлів всіх відомих брендів, в тому числі і фірми Ferroli. Ми використовуємо найсучасніше діагностичне обладнання і програмне забезпечення для виявлення неполадок. Це гарантує високу якість ремонту і повне усунення несправностей.

Важливою перевагою компанії ” ІФ Сервіс”  є використання оригінальних комплектуючих і запчастин Ferroli що дозволяє уникнути поломок надалі і істотно збільшити ресурс котлів. Таким чином, ремонт, проведений нашою компанією, за всіма параметрами в обслуговування відповідає сервісним центрам Італії.

Компанія «ІФ Сервіс» в Івано-Франківську проводить ремонт і встановлення котлів, а також надає гарантії на виконанні роботи. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.

Ремонт котлів Івано-Франківськ