Ремонт котлів Protherm в Івано-Франківську / Майстерня по ремонту котлів “ІФ сервіс”

ремонт котлів protherm ІФ сервісРемонт котлів Protherm компанією ” ІФ Сервіс”  в Івано-Франківську

Компанія «ІФ Сервіс» пропонує послуги по ремонту котлів Protherm в Івано-Франківську, Галичі, Тлумачі, Бурштині та по інших містах та селах Франківської області.

Наші фахівці компанії ” ІФ Сервіс” мають в своєму розпорядженні все необхідне для проведення ремонтних робіт на найвищому рівні:

-сучасне діагностичне обладнання та програмне забезпечення;
-теоретичні знання і великий практичний досвід в ремонті котлів;
-всі необхідні інструменти.
Ми розуміємо важливість негайного реагування на поломку котла, особливо в зимовий час. Тому наша компанія має все необхідне для оперативного проведення ремонту:

-налагоджену логістичну схему, що дозволяє доставляти необхідні деталі по Івано-Франківській області в найкоротші терміни;
-цілодобовий сервісний центр, готовий негайно прийняти вашу заявку і вислати ремонтну бригаду.

Котли Protherm: типові поломки і їх причини
Котли словацького виробника Protherm заслужили репутацію надійної продукції високої якості. На жаль, і ці пристрої іноді виходять з ладу, і перш за все через порушення власниками правил установки і експлуатації.

До інших розповсюджених причин поломок відносяться:

-невідповідність тиску газу з паспортними даними котла;
-перепади напруги в мережі, що перевищують допустимі межі при відсутності стабілізатора напруги;
-відкладення накипу в теплообмінниках, виникаючий унаслідок підвищеної жорсткості води;
-забрудненість, забивання, запиленість пальника і первинного теплообмінника, особливо при установці котла у вологих, запилених приміщеннях;
-поломка температурних датчиків.
Придбали газовий котел? Строго дотримуйтесь інструкції і не забувайте про необхідність регулярної профілактики (не рідше 1-2 разів на рік). Виникла проблема? Не намагайтеся впоратися з нею самостійно – зверніться в компанію ” ІФ Сервіс”.

Особливості ремонту котлів Protherm

Словацька компанія Protherm випускає високоякісні і надійні котли. Проте після певного часу і у них виникають проблеми. Багато в чому причиною тому є неправильна установка і експлуатація, а також використання низькоякісного палива і жорсткої води. Фахівці компанії ” ІФ Сервіс” дають кілька корисних порад по експлуатації і ремонту котлів Protherm:

При появі накипу необхідно якомога швидше замовити ремонт обладнання. До виклику майстра рекомендується:

-закривати і відкривати кран якомога щільніше;
-знизити температуру ГВП;
-не подавати гарячу воду тонким струменем;
-перевірити кордон тиску запуску насоса.
При випаданні конденсату ремонт не потрібно. Досить кілька разів перезапустити котел. В 18 версії агрегату Protherm дана проблема вже не виникає.
Засмічення – одна з найбільш поширених причин поломок. В даному випадку необхідне очищення датчика, якщо він виготовлений з латуні, і повна заміна при наявності пластмасового датчика.
Детальну інформацію по ремонту котла Protherm можна отримати у спеціалістів компанії ” ІФ Сервіс” в Івано-Франківську за телефонами: 0681899496; 0502462416

Ремонт котлів Івано-Франківськ