Ремонт бойлерів в Івано-Франківську

Не працює бойлер? Не поспішайте купувати новий! Можливо, його всього лише необхідно відремонтувати. Залежно від поломки і її ознак, бойлер можна буде відремонтувати або доведеться замінити. Якщо з бойлера тече вода через корозію баку — відремонтувати його неможливо. Якщо поломка пов’язана з нагрівальними елементами або електронікою, усунути подібну проблему не складає особливих труднощів, і витрати на такі роботи і купівлю запчастин будуть набагато нижчі, ніж покупка нового пристрою.

Найбільш часті несправності бойлерів:

  • Котел не включається.

Якщо після включення бойлера він ніяк не реагує, швидше за все, буде потрібно перевірити електрику. В першу чергу, необхідно буде перевірити розетку і “продзвонити” дроти від вилки до нагрівальних елементів.

  • Водонагрівач довго гріє воду або не нагріває її до потрібної температури.

Для початку перевірте режим нагріву, можливо, встановлено економічний режим, для якого передбачений довгий нагрів води і одночасна економія електроенергії. Однак найчастішою причиною подібної несправності є накип на нагрівальному елементі і засмічення бака. Після очищення бойлера, він знову буде швидко гріти воду і справно працювати.

  • Бойлер тече.

Виявили калюжу під водонагрівачем? У подібних ситуаціях необхідно знеструмити водонагрівач і визначити джерело течі. Якщо проржавів бак, бойлер доведеться замінити. Проте бувають і інші ситуації. Щоб упевнитися напевно, перевірте запобіжний клапан, можливо, зійшла дренажна трубка або вона зовсім не встановлена. Потім ретельно перевірте всі комунікації — часто теча виникає з водопровідних труб, які подають воду в бак або від бака до водозабірника.


Що робити, щоб бойлер довго і справно працював

Своєчасне технічне обслуговування — запорука довгої і справної служби водонагрівача. Рекомендується проводити обслуговування бойлера не рідше одного разу на рік. Комплекс робіт, який проводиться при обслуговуванні, складається з чищення бака і нагрівальних елементів, заміни магнієвого анода і діагностики електричних систем бойлера. Кому довірити ремонт водонагрівача? Довірити ремонт бойлера найкраще професійним фахівцям, а не сусідові, який говорить, що знає, як його полагодити. Професійні фахівці сервісного центру «Іф сервіс», як не можна краще відремонтують водонагрівач і зроблять його технічне обслуговування.

Чому саме «Іф Сервіс»?

Можливість виклику майстра, не виходячи з будинку; обслуговування і ремонт в будинку; кваліфікований персонал; доступні ціни; широкий комплекс послуг і гарантійне обслуговування. Довірте ремонт вашого водонагрівача нашій компанії — і ви неодмінно залишитеся задоволені результатом, якістю виконаних робіт та доступними цінами.