Ремонт газових та електричних котлів в Івано-Франківську

Наш сервісний центр “Іф Сервіс” виконує професійний ремонт котлів, цілодобову ліквідацію аварій котельного обладнання та інженерних мереж, надає послуги проведення разових та річних сервісних програм з технічного обслуговування котелень будь-якого масштабу від домашніх колонок до промислових в Івано-Франківську та по Івано-Франківській області. Для нас не буває незначних або надто складних завдань. Наші інженери підійдуть до ремонту настінного газового котла та промислової котельні з однаковою оперативністю і відповідальністю. Від чищення сопла до ремонту і заміни пальників, від ліквідації витоку газу до зварювання тіла котла — будь-які завдання важливі і будуть нами якісно вирішені. Довіртеся нам. Ми зацікавлені в якісному ремонті Вашого котла і забезпечення його безперебійної роботи.

Переваги ремонту котлів в нашому Сервісному Центрі:

 • Обслуговуємо і ремонтуємо котельні об’єкти в будь-якій точці Івано-Франківська та області.
 • Наш персонал — це тільки майстри високого рівня компетенції, які проходять спеціалізоване навчання, сертифікацію та щорічне підвищення кваліфікації в академіях провідних виробників опалювального обладнання в Україні.
 • Виїзні бригади укомплектовані якісним, дорогим ремонтним інструментарієм та діагностичним обладнанням.
 • Автомобілі нашої сервісної служби мають на борту найбільш затребувані запасні частини та витратні матеріали для оперативного ремонту котлів.
 •  Наявність власної служби логістики забезпечує швидке надходження замовлених запчастин і агрегатів на наші склади в Івано-Франківську.
 • Ми маємо колосальний досвід і добре знайомі з усіма аспектами і нюансами своєї справи. Вам не доведеться самостійно розбиратися з гарантійними випадками, шукати вигідних постачальників запчастин або фахівців для апгрейда системи — ми створили інтегровану систему повного циклу послуг, які економлять Ваш час і гроші. Ми цінуємо ваш спокій.

Ціни на ремонт котлів Прайс-лист на виїзд сервісної бригади і базові ремонтно-діагностичні роботи: Найменування виконуваних робіт:

 1.  Виїзд інженера сервісної служби у межах Івано-Франківська 100 грн.
 2. Виїзд інженера сервісної служби за межі Івано-Франківська від 150 грн.
 3. Виявлення причини несправності побутового функціонального вузла інженерної системи 50 грн.
 4.  Ревізія інженерної системи за точку 150 грн.
 5. Заміна 1 робочої точки з одним–двома з’єднаннями (бак до 50л, насос, кран і т. д.) 250грн.

За більш детальною вартістю всіх проведених заходів з ремонту, сервісного обслуговування, розширення та монтажу Вашої опалювальної системи, а також для отримання консультації по ремонту і сервісу або виклику сервісного інженера достатньо в будь-який час зателефонувати за телефонами: 068 189 94 96; 050 246 24 16, або надіслати онлайн-заявку.