Установка гребінок, колекторів

Сантехнічна гребінка (колектор) – це система розподілу води, що дозволяє контролювати підключення-відключення елементів водопостачання та (або) опалення.

Труба із зшитого поліетиленуустановка-гребінок
Сам колектор являє собою трубу діаметра N з виходять з неї трубами діаметра S, де обов’язково N> S, що дозволяє регулювати тиск у всіх трубах С.

Скільки разів траплялося, що Ви брали душ, а Вашим родичам закортіло набрати стаканчик води на кухні? Нехай не опік, але відчуття не з приємних, погодьтеся. А все це від того, що в системі послідовного підключення споживачів кожний наступний елемент запозичує воду у попереднього.

Необхідно пам’ятати, що гребінка встановлюється і на гарячу воду, і на холодну, що дозволяє відключити один або кілька споживачів води, не змінюючи тиску для решти в роботі.

На гребінку можна встановити лічильники води, фільтри грубого і тонкого очищення, датчики контролю протікання. Це трудомістка і вимагаюча спеціальних знань робота!

Якщо ви бажаєте отримати якісні послуги, результатом, яких буде професійний монтаж системи, що не вимагає частого обслуговування фахівцем – звертайтеся в компанію “ІФ Сервіс”. Ми готові допомогти Вам у скрутній ситуації, підібрати необхідні матеріали і здійснити монтаж колектора в Вашій квартирі, будинку і на будь-якому іншому об’єкті.

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:  0681899496; 0502462416. 

Монтаж опалення Івано – Франківськ