Установка конвекторів опалення в Івано-Франківську / ІФ Сервіс

Установка конвекторів опалення в Івано-Франківську.

Для створення мікроклімату в приміщенні, в холодну пору року, використовуються різні системи: кондиціонери, спліт-системи, всілякі опалювальні прилади. Великою популярністю користуються стандартні радіаторні батареї, але останнім часом вони здають свої позиції. З кожним роком все більше споживачів звертають свої погляди в бік більш вигідних, в плані теплообміну, конвекторів опалення.

Установка конвектора опалення Івано-Франківську

Принцип роботи конвектора опалення.
Принцип роботи конвектора простий – через різницю щільності нагрітого і холодного повітря, відбувається природна циркуляція повітряних мас (конвекція). Розроблено конвектор таким чином, що холодне повітря, потрапляючи всередину корпусу, швидко нагрівається від контакту з ребрами обігрівача. Потім, вже гаряче повітря виходить через спеціальні отвори вгорі корпусу і переміщаючись по кімнаті віддає тепло, а остигаючи опускається вниз. Таким чином, відбувається швидкий обігрів приміщення за рахунок циркуляції повітря.
Котел може бути одноконтурним і двоконтурним. Останній з них служить як для роботи опалення, так і для нагріву води в бойлері, що дозволяє економніше витрачати енергоресурси Вашого будинку.

Установка конвекторів опалення вимагає професійного підходу. Складність робіт визначається, перш за все, видом конвектора і типом його установки. Конвектори бувають: водяні, електричні, газові. За типом установки їх можна розділити на настінні, підлогові і вбудовуються в підлогу.
 установка-радіаторів-опалення-Іф-СервісУстановка настінних / підлогових конвекторів опалення багато в чому схожа з установкою радіаторів опалення. Тому вартість установки настінних / підлогових конвекторів в компанії «ІФ Сервіс» прирівнюється до вартості монтажу радіаторів опалення.

 установка-радіаторів-опалення-Іф-СервісМонтаж конвекторів вбудованих в підлогу в Івано-Франківську

Монтаж конвекторів вбудованих в підлогу – це трудомістка процедура. Фахівці компанії «ІФ Сервіс» виконують цю роботу в повній відповідності з необхідними правилами і нормами. Монтаж конвекторів опалення встановлюватись в підлогу починається з підводок теплоносія і електричних кабелів. Потім робиться заливка підлоги і встановлюється в канал сам прилад, при цьому його вирівнюють відносно горизонту, за допомогою спеціальних регулювальних болтів. Тільки після цього монтується чистова підлога і підключається сам конвектор. Всі ці роботи наша компанія виконує професійно і в ідеально короткі терміни.

Після того як закінчена установка конвекторів опалення ціна нікому не здасться високою, в порівнянні з тим, наскільки швидше і ефективніше стало опалювати приміщення. Така система опалення набагато вигідніша, ніж обігрів за допомогою радіаторів. Вся різниця полягає в тому, що радіатор гріє приміщення за рахунок випромінюваного корпусом тепла. А конвектори обігрівають повітря, яке постійно переміщається по кімнаті, і таким чином тепло досягає найвіддаленіших куточків. При використанню конвекторів різниця температур у підлоги і стелі становить всього 1-2 градуси.

Якщо Ви роздумуєте над тим, якого виду опаленню віддати перевагу, Вам достатньо звернутися в нашу компанію «ІФ Сервіс» по тел. 0681899496; 0502462416. Наші фахівці проконсультують Вас по будь-якому питанню, а наші робочі швидко і професійно встановлять будь-який тип конвектора або радіатора.