Установка настінних газових котлів / компанія “ІФ Сервіс”

Установка настінних газових котлів компанією “ІФ Сервіс”

Демонтаж газового котла в Івано-Франківську/ІФ СервісУстановка настінного газового котла виконується, коли вимоги до потужності обладнання мінімальні. При настінному кріпленні пристрій не займає багато вільного місця і площа приміщення не витрачається. Настінні котли застосовуються для нагріву води і створення сприятливого мікроклімату в квартирах.

Для безпечного використання пристрою необхідно обладнати вентиляційну систему, яка забезпечить ефективне відведення продуктів згоряння і циркуляцію потоків повітря. Також не слід забувати, що монтаж настінних котлів можливий лише в приміщеннях, до яких підведено газопровід.

Монтаж обладнання необхідно здійснювати на достатній відстані від інших газових приладів або легкозаймистих предметів і матеріалів: між ними має бути не менше 20 см вільного простору. Також необхідно забезпечити умови, при яких конструкція буде знаходитися в 30-50 см від стіни. Поверхня, до якої буде прикріплено пристрій, повинна володіти значною міцністю і витримувати вагу котла і супутніх приладів.

Безпосередньо перед монтажем необхідно здійснити промивання труб газового котла водою. Це дозволить видалити сторонні частинки, які могли потрапити всередину в процесі заводської збірки. Після установки потрібно перевірити, наскільки рівно розташоване газове обладнання. Навіть невеликий перекіс може призвести до небезпечних наслідків. Саме тому доцільно довірити установку настінного газового котла фахівцям компанії «ІФ Сервіс» .

Компанія «ІФ Сервіс» в Івано-Франківську проводить ремонт і встановлення котлів, а також надає гарантії на виконанні роботи. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.

Ремонт котлів Івано-Франківськ