Установка радіаторів опалення, заміна батарей

З наближенням холодної пори року, доводиться все частіше замислюватися про опалення будинку. Для підтримки комфортної температури в приміщенні використовують радіатори або батареї опалення.

Установка конвектора опалення
За радянських часів віддавали перевагу чавунних радіаторів. Такі опалювальні конструкції за сучасними стандартами, які висуваються до батарей опалення, мають більше негативних якостей, ніж позитивних.
Найбільш популярні в наш час радіатори опалення
Сталевий радіатор опалення
Сьогодні віддається перевага алюмінієвим, сталевим або біметалічним обігрівальних приладів.

Весь процес заміни або установки радіаторів опалення можна розділити на кілька етапів:
1. Вибір батарей опалення
Установка радіаторів опалення вимагає ретельного підходу і певних знань. Перш за все, потрібно правильно вибрати відповідні обігрівачі. Якщо ви плануєте встановлювати терморегулятори, то чавунні батареї Вам не підходять через високу тепловe інерці. чавуну.

Алюмінієві радіатори опаленняАлюмінієві радіатори опалення

Алюміній володіє високими теплопровідними характеристиками і набагато легше чавуну. Єдиний істотний недолік – схильність до корозії. Термін експлуатації таких радіаторів варіюється в інтервалі 10 – 20 років, багато в чому залежить від виробника, і дотримань рекомендацій по експлуатації виробу.

Сталеві радіатори опалення

Сталеві радіатори опалення

Сталеві радіатори популярні завдяки відносно невеликій ціні і великому вибору розмірів, основним недоліком є схильність до корозії. Як показує практика, термін служби таких радіаторів не перевищує 15 років.

біметалічні батареїБіметалічні радіатори опалення

Біметалеві, виготовляються зі сталі і упаковуються в алюмінієву оболонку, що значно підвищує їх тепловіддачу. Такі радіатори здатні витримувати більший тиск, ніж сталеві або алюмінієві аналоги. Термін життя біметалевих батарей опалення становить в середньому 20 – 30 років, в залежності від умов експлуатації.

2. Підготовка до монтажу радіаторів.
Після покупки, починаємо монтаж радіаторів опалення. У цій справі краще звернутися до професіоналів. Установка радіаторів в квартирі, відрізняється від такої ж процедури в приватному будинку або котеджі. Це обумовлено великою кількістю змінних, які необхідно враховувати. Фахівці нашої компанії, перед початком робіт обов’язково беруть до уваги поверховість будинку, площу кімнати, товщину стін і багато інші важливих деталей. Всі ці фактори впливають на ефективність опалення в цілому.

3. ДЕМОНТАЖ старих радіаторів
Установка батарей опалення починається з демонтажу старих обігрівальних елементів (якщо це чистова установка радіаторів в новому будинку, то цей етап ми пропускаємо). Перш, демонтаж батарейніж зрізати болгаркою стару батарею, майстри нашої компанії, попередньо зливають воду (за умови монтажу батарей в багатоквартирному будинку процедуру зливу води з стояка необхідно попередньо узгодити з Керуючою компанією відповідальною за Ваш будинок) і пропалюють отвір в старій батареї. Це робиться для того, щоб під час різання металу не полилася вода, і людина, яка працює з електроінструментом, не отримала ураження електричним струмом.

4. Встановлення нових радіаторів опалення
Після того, як старі радіатори зняті, переходимо безпосередньо до монтажу нових радіаторів. Важливий момент – це труби, які йдуть від стояка до встановлення нових батарейбатареї. Якщо стояк металевий, а як правило в Україні за радянських часів використовувався тільки метал, то монтаж підводки до батареї потребують від людини, що займається цим певних знань і умінь. Адже, якщо підводити від металевого стояка до батареї поліпропіленові труби, а це на даний момент найбільш сучасний і технологічний матеріал, необхідно зробити такий перехід, від металу до поліпропілену, який не погіршить загальних властивостей системи і не призведе згодом до появи течі в місці стику.

Фахівці компанії «ІФ Сервіс» в Івано – Франківську мають величезний досвід по установці батарей будь-яких типів, тому Вам не варто турбуватися ні про які проблеми, пов’язаних з подальшою експлуатацією такої системи.

У вас є питання, що стосуються установки батарей опалення і всього що з цим пов’язано? Скористайтеся безкоштовною консультацією нашого фахівця!

Консультацію можна отримати, зателефонувавши за телефоном:  0681899496; 0502462416

Установка радіаторів Івано-Франківськ