Вибираємо газовий котел / Сервісний центр ІФ Сервіс

Вибираємо газовий котел для опалення приватного будинку

 газові-котли ІФ СервісПриродний газ – це практично безальтернативний вид палива для опалення приватних будинків. Для його максимально ефективного спалювання необхідний сучасний котел, який кожному домовласникові належить вибрати серед великої кількості моделей різних брендів. Щоб вам було легше прийняти рішення, пропонуємо список основних критеріїв, за якими можна оцінити придатність конкретного виробу:

-Чи потрібно вам, щоб котел виконував ще й підігрів води для побутових потреб? Якщо так, зверніть увагу на двоконтурні моделі. Якщо ж водопровідна вода у вашому будинку гріється від іншого джерела, можете придбати одноконтурний виріб.
-Яку потужність повинен мати котел для опалення вашого будинку? Щоб визначити це, загальну опалювальну площу помножте на висоту стель в приміщенні і поділіть значення на 25 Отримане число – це необхідна мінімальна потужність для прогріву вашого будинку.
-Чи є у вас можливість і / або необхідність відвести окреме приміщення під котел або ви хотіли б заощадити місце, використовуючи настінний?
Чи необхідний вам енергозалежний котел або, якщо у вашій місцевості часто відключають електрику, вам більше підійде автономне обладнання?
Чи є у вашому будинку стаціонарний димар? Якщо так, зверніть увагу на котли з закритою камерою згоряння, а якщо такий відсутній, віддайте перевагу виробам із закритою.
Після відповіді на всі ці питання ви можете звернутися в компанію «ІФ Сервіс» за допомогою в підборі конкретної моделі опалювального газового котла.

Компанія «ІФ Сервіс» в Івано-Франківську проводить ремонт і встановлення котлів, а також надає гарантії на виконанні роботи. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.

Ремонт котлів Івано-Франківськ