Установка підлогових котлів в Івано-Франківську / майстерня по опаленню “ІФ Сервіс”

Установка підлогових котлів  компанією “ІФ Сервіс”
підлоговий котел іф сервісСтаціонарні котли – це опалювальне обладнання, яке призначене для обігріву приміщень великої площі. Вони застосовуються спільно з радіаторами і системами «тепла підлога». Устаткування характеризується високою потужністю і ефективністю за рахунок використання декількох контурів циркуляції води.

У котеджах, заміських будинках і великих міських квартирах монтуються підлогові рідкопаливні, твердопаливні та газові котли. При установці пристрою слід дотримуватися ряду вимог, наприклад, обладнання можна встановлювати тільки в добре провітрюваному і просторому приміщенні.

Роботи з монтажу підлогового котла починаються з підведення труб до місця установки. Потім ставиться димохід і бетонну основу. На останньому етапі виконується підключення всіх комунікацій. Для безпечної експлуатації підлогового котла рекомендується довіряти його монтаж фахівцям компанії “ІФ Сервіс” .

Компанія «ІФ Сервіс» в Івано-Франківську проводить ремонт і встановлення котлів, а також надає гарантії на виконанні роботи. Звертайтесь за тел. 0681899496; 0502462416.

Ремонт котлів Івано-Франківськ